Huis > producten > Weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RT2512CKB0715KL
Offerte aanvragen
Nederland
1046213RT2512CKB0715KL-afbeeldingYageo
RT2512CKB0715KL
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
4000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    RT2512CKB0715KL
  • Beschrijving
    RES SMD 15K OHM 0.25% 3/4W 2512
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±0.25%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±10ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    2512
  • Size / Dimension
    0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
  • Serie
    RT
  • panel Mode
    15 kOhms
  • Vermogen (Watt)
    0.75W, 3/4W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    2512 (6432 Metric)
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • Aantal Beëindiging
    2
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    20 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Kenmerken
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    15 kOhms ±0.25% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thin Film