Huis > producten > Weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RT1206FRD07300RL
Offerte aanvragen
Nederland
6922262RT1206FRD07300RL-afbeeldingYageo
RT1206FRD07300RL
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
5000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    RT1206FRD07300RL
  • Beschrijving
    RES SMD 300 OHM 1% 1/4W 1206
  • ECAD -model
  • Nominale spanning - AC
  • Voltage - Working
    0.25W, 1/4W
  • Voltage - Breakdown
    1206
  • Dikte (Max)
    ±25ppm/°C
  • Size / Dimension
    0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
  • Serie
    RT
  • RoHS Status
    Tape & Reel (TR)
  • Polarisatie
    1206 (3216 Metric)
  • Temperatuur
    -55°C ~ 155°C
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Onderdeelnummer
    RT1206FRD07300RL
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Kenmerken
    Moisture Resistant
  • FIFO's
    2
  • Uitgebreide beschrijving
    300 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thin Film
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    ±1%
  • Beschrijving
    RES SMD 300 OHM 1% 1/4W 1206