Huis > producten > Weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RT1206DRE074K02L
Offerte aanvragen
Nederland
202500RT1206DRE074K02L-afbeeldingYageo
RT1206DRE074K02L
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
5000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    RT1206DRE074K02L
  • Beschrijving
    RES SMD 4.02K OHM 0.5% 1/4W 1206
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±0.5%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±50ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    1206
  • Size / Dimension
    0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
  • Serie
    RT
  • panel Mode
    4.02 kOhms
  • Vermogen (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    1206 (3216 Metric)
  • Temperatuur
    -55°C ~ 155°C
  • Aantal Beëindiging
    2
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    20 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Kenmerken
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    4.02 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film