Huis > producten > Weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > RT0805CRC072K2L
Offerte aanvragen
Nederland
1732490RT0805CRC072K2L-afbeeldingYageo
RT0805CRC072K2L
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
5000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    RT0805CRC072K2L
  • Beschrijving
    RES SMD 2.2K OHM 0.25% 1/8W 0805
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±0.25%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±15ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    0805
  • Size / Dimension
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Serie
    RT
  • panel Mode
    2.2 kOhms
  • Vermogen (Watt)
    0.125W, 1/8W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    0805 (2012 Metric)
  • Temperatuur
    -55°C ~ 155°C
  • Aantal Beëindiging
    2
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    17 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.024" (0.60mm)
  • Kenmerken
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    2.2 kOhms ±0.25% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film