Huis > producten > Weerstanden > Door gatweerstanden > PSP500JB-4R7
Offerte aanvragen
Nederland
PSP500JB-4R7
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
3600+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    PSP500JB-4R7
  • Beschrijving
    RES WW 5W 5% AXIAL
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±5%
  • temperatuurcoëfficiënt
  • Leverancier Device Pakket
    Axial
  • Size / Dimension
    0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm)
  • Serie
    PSP
  • panel Mode
    4.7 Ohms
  • Vermogen (Watt)
    5W
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    Axial
  • Temperatuur
    -55°C ~ 350°C
  • Aantal Beëindiging
    2
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
  • Kenmerken
    Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Inductive, Safety
  • gedetailleerde beschrijving
    4.7 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Inductive, Safety Wirewound