Huis > producten > Weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > MMF204DRE316R
Offerte aanvragen
Nederland
MMF204DRE316R
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
6000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    MMF204DRE316R
  • Beschrijving
    RES SMD 0.5% 0.4W MELF
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±0.5%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±50ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    MELF
  • Size / Dimension
    0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
  • Serie
    MMF
  • panel Mode
    316 Ohms
  • Vermogen (Watt)
    0.4W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    MELF, 0204
  • Temperatuur
    -55°C ~ 155°C
  • Aantal Beëindiging
    2
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
  • Kenmerken
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    316 Ohms ±0.5% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film