Huis > producten > Weerstanden > Door gatweerstanden > FMP200FBF52-143K
Offerte aanvragen
Nederland
FMP200FBF52-143K
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
5000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    FMP200FBF52-143K
  • Beschrijving
    RES MF 2W 1% AXIAL
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±1%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±100ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    Axial
  • Size / Dimension
    0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
  • Serie
    FMP
  • panel Mode
    143 kOhms
  • Vermogen (Watt)
    2W
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    Axial
  • Temperatuur
    -55°C ~ 155°C
  • Aantal Beëindiging
    2
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
  • Kenmerken
    Flame Proof, Safety
  • gedetailleerde beschrijving
    143 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film