Huis > producten > Weerstanden > Door gatweerstanden > FMP100FBE52-180K
Offerte aanvragen
Nederland
FMP100FBE52-180K
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
10000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    FMP100FBE52-180K
  • Beschrijving
    RES MF 1W 1% AXIAL
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±1%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±50ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    Axial
  • Size / Dimension
    0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
  • Serie
    FMP
  • panel Mode
    180 kOhms
  • Vermogen (Watt)
    1W
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    Axial
  • Temperatuur
    -55°C ~ 155°C
  • Aantal Beëindiging
    2
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
  • Kenmerken
    Flame Proof, Safety
  • gedetailleerde beschrijving
    180 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film