Huis > producten > Weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > 9T08052A3003DAHFT
Offerte aanvragen
Nederland
37393449T08052A3003DAHFT-afbeeldingYageo
9T08052A3003DAHFT
  • Onderdeel nummer
    9T08052A3003DAHFT
  • Beschrijving
    RES SMD 300K OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS non-compliant
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±0.5%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±100ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    0805
  • Size / Dimension
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Serie
    RT
  • panel Mode
    300 kOhms
  • Vermogen (Watt)
    0.125W, 1/8W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    0805 (2012 Metric)
  • Andere namen
  • Temperatuur
    -55°C ~ 155°C
  • Aantal Beëindiging
    2
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.024" (0.60mm)
  • Kenmerken
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    300 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film