Offerte aanvragen
Nederland
3524271ECP225PS15-A-afbeeldingXP Power
ECP225PS15-A
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
100+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    ECP225PS15-A
  • Beschrijving
    AC/DC CONVERTER 15V 150W
  • ECAD -model
  • Voltage - Output 4
  • Voltage - Output 3
  • Voltage - Output 2
  • Voltage - Output 1
    15V
  • Voltage - Isolatie
    4kV
  • Voltage - Input
    85 ~ 264 VAC
  • Type
    Open Frame
  • Size / Dimension
    5.00" L x 3.00" W x 1.00" H (127.0mm x 76.2mm x 25.4mm)
  • Serie
    ECP225-A
  • Vermogen (Watt)
    150W (225W Forced Air)
  • Andere namen
  • Temperatuur
    -20°C ~ 70°C (With Derating)
  • Aantal uitgangen
    1
  • montage Type
    Chassis Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Minimale belasting vereist
    No
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    15 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kenmerken
    Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Standby Output, Universal Input
  • doeltreffendheid
    92%
  • gedetailleerde beschrijving
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 10A 85 ~ 264 VAC Input
  • Current - Output (Max)
    10A