Offerte aanvragen
Nederland
816061ECP150PS48-afbeeldingXP Power
ECP150PS48
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    ECP150PS48
  • Beschrijving
    AC/DC CONVERTER 48V 100W
  • ECAD -model
  • Voltage - Output 4
  • Voltage - Output 3
  • Voltage - Output 2
  • Voltage - Output 1
    48V
  • Voltage - Isolatie
    4kV
  • Voltage - Input
    85 ~ 264 VAC
  • Type
    Open Frame
  • Size / Dimension
    4.00" L x 2.00" W x 1.26" H (101.6mm x 50.8mm x 32.0mm)
  • Serie
    ECP
  • Vermogen (Watt)
    100W (150W Forced Air)
  • Andere namen
  • Temperatuur
    -20°C ~ 70°C (With Derating)
  • Aantal uitgangen
    1
  • montage Type
    Chassis Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Minimale belasting vereist
    No
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    15 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kenmerken
    Adjustable Output, Universal Input
  • doeltreffendheid
    92%
  • gedetailleerde beschrijving
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 2.08A 85 ~ 264 VAC Input
  • Current - Output (Max)
    2.08A