Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > V28B3V3C75BL
Offerte aanvragen
Nederland
5599298V28B3V3C75BL-afbeeldingVicor
V28B3V3C75BL
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    V28B3V3C75BL
  • Beschrijving
    DC DC CONVERTER 3.3V 75W
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS non-compliant
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Voltage - Output 3
  • Voltage - Output 2
  • Voltage - Output 1
    3.3V
  • Voltage - Isolatie
    3kV
  • Voltage - Input (Min)
    9V
  • Voltage - Input (Max)
    36V
  • Type
    Isolated Module
  • Size / Dimension
    2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
  • Serie
    MINI
  • Vermogen (Watt)
    75W
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    9-DIP Module
  • Temperatuur
    -20°C ~ 100°C
  • Aantal uitgangen
    1
  • montage Type
    Through Hole
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    16 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Kenmerken
    OVP, UVLO
  • doeltreffendheid
    77.7%
  • gedetailleerde beschrijving
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.73A 9V - 36V Input
  • Current - Output (Max)
    22.73A
  • Base Part Number
    V28B3V3C75
  • toepassingen
    ITE (Commercial)
V28B3V3C75BG2
V28B3V3C75BG2
Beschrijving: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
fabrikanten: Vicor
V28B3V3C75BL3
V28B3V3C75BL3
fabrikanten: Vicor
V28B3V3C75BL2
V28B3V3C75BL2