Huis > producten > Weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > HMC1206JT390M
Offerte aanvragen
Nederland
5947758HMC1206JT390M-afbeeldingStackpole Electronics, Inc.
HMC1206JT390M
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
5000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    HMC1206JT390M
  • Beschrijving
    RES 390M OHM 5% 1/4W 1206
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±5%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±500ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    1206
  • Size / Dimension
    0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
  • Serie
    HMC
  • panel Mode
    390 MOhms
  • Vermogen (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    1206 (3216 Metric)
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • Aantal Beëindiging
    2
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    14 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Kenmerken
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    390 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film