Huis > producten > Connectoren, interconnects > Circulaire connectoren - behuizingen > 8D521F11SC-LC
Offerte aanvragen
Nederland
524506
8D521F11SC-LC
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    8D521F11SC-LC
  • Beschrijving
    CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE
  • ECAD -model
  • Type
    For Female Sockets
  • afscherming
    Shielded
  • Shell Size, MIL
  • Shell Size - Insert
    21-11
  • Shell Materiaal
    Aluminum
  • Shell Afwerking
    Nickel
  • Serie
    MIL-DTL-38999 Series III, 8D
  • Packaging
    Bulk
  • Andere namen
  • oriëntering
    C
  • Temperatuur
    -65°C ~ 200°C
  • Aantal posities
    11
  • Notitie
    Contacts Not Included
  • montage Type
    Free Hanging (In-Line)
  • montage Feature
  • Materiaal Ontvlambaarheidsklasse
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    12 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Plaats het materiaal in
    Thermoplastic
  • Ingress Protection
    IP67 - Dust Tight, Waterproof
  • inclusief
  • behuizing Kleur
    Silver
  • Kenmerken
    Coupling Nut
  • bevestegingswijze
    Threaded
  • gedetailleerde beschrijving
    11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
  • Koppeling Nut Materiaal, Plating
    Aluminum, Nickel
  • Koppelmoer Diameter
    1.642" (41.71mm)