Offerte aanvragen
Nederland
SIT9005AIF2G-33DM
  • Onderdeel nummer
    SIT9005AIF2G-33DM
  • Voltage - Levering
    3.3V
  • Spread Spectrum Bandbreedte
    -3.45%, Down Spread
  • Size / Dimension
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C
  • Hoogte
    0.030" (0.76mm)
  • frequentie Stabiliteit
    ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
  • gedetailleerde beschrijving
    SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
  • Current - Supply (Max)
    6.5mA
  • Beschikbaar Frequentiebereik
    1MHz ~ 141MHz