Offerte aanvragen
Nederland
SIT9005ACU1H-18DB
  • Onderdeel nummer
    SIT9005ACU1H-18DB
  • Voltage - Levering
    1.8V
  • Spread Spectrum Bandbreedte
    ±0.25%, Center Spread
  • Size / Dimension
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Temperatuur
    -20°C ~ 70°C
  • Hoogte
    0.030" (0.76mm)
  • frequentie Stabiliteit
    ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
  • gedetailleerde beschrijving
    SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead
  • Current - Supply (Max)
    5.5mA
  • Beschikbaar Frequentiebereik
    1MHz ~ 141MHz