Offerte aanvragen
Nederland
SIT9005ACA1G-30SP
  • Onderdeel nummer
    SIT9005ACA1G-30SP
  • Voltage - Levering
    3V
  • Spread Spectrum Bandbreedte
    -4.28%, Down Spread
  • Size / Dimension
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Temperatuur
    -20°C ~ 70°C
  • Hoogte
    0.030" (0.76mm)
  • Functie
    Standby
  • Frequentie Stabiliteit (Totaal)
  • frequentie Stabiliteit
    ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
  • gedetailleerde beschrijving
    SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3V Standby 4-SMD, No Lead
  • Current - Supply (Max)
    6.5mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    4.3µA
  • Beschikbaar Frequentiebereik
    1MHz ~ 141MHz