Offerte aanvragen
Nederland
SIT9005ACA1D-30NJ
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    SIT9005ACA1D-30NJ
  • Beschrijving
    OSC MEMS
  • ECAD -model
  • Voltage - Levering
    3V
  • Type
    SSXO
  • Spread Spectrum Bandbreedte
    -2.62%, Down Spread
  • Size / Dimension
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Serie
    SIT9005
  • ratings
  • programmeerbare Type
    Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
  • Verpakking / doos
    4-SMD, No Lead
  • uitgang
    LVCMOS
  • Temperatuur
    -20°C ~ 70°C
  • montage Type
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte
    0.030" (0.76mm)
  • Functie
  • Frequentie Stabiliteit (Totaal)
  • frequentie Stabiliteit
    ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
  • gedetailleerde beschrijving
    SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3V 4-SMD, No Lead
  • Current - Supply (Max)
    6.5mA
  • Base Resonator
    MEMS
  • Beschikbaar Frequentiebereik
    1MHz ~ 141MHz