Offerte aanvragen
Nederland
2875256SIT8924BMU2-18N-afbeeldingSiTime
SIT8924BMU2-18N
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    SIT8924BMU2-18N
  • Beschrijving
    OSC PROG LVCMOS 1.8V 20PPM SMD
  • ECAD -model
  • Voltage - Levering
    1.8V
  • Type
    XO (Standard)
  • Spread Spectrum Bandbreedte
  • Size / Dimension
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Serie
    SiT8924B
  • ratings
    AEC-Q100
  • programmeerbare Type
    Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
  • Verpakking / doos
    4-SMD, No Lead
  • uitgang
    LVCMOS, LVTTL
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • montage Type
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte
    0.032" (0.80mm)
  • Functie
  • Frequentie Stabiliteit (Totaal)
    ±20ppm
  • frequentie Stabiliteit
    ±20ppm
  • gedetailleerde beschrijving
    XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead
  • Current - Supply (Max)
    4.5mA
  • Base Resonator
    MEMS
  • Beschikbaar Frequentiebereik
    1MHz ~ 110MHz