Offerte aanvragen
Nederland
SIT8918AEL1-33S
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    SIT8918AEL1-33S
  • Beschrijving
    OSC MEMS
  • ECAD -model
  • Voltage - Levering
    3.3V
  • Type
    XO (Standard)
  • Spread Spectrum Bandbreedte
  • Size / Dimension
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • Serie
    SiT8918
  • ratings
  • programmeerbare Type
    Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
  • Verpakking / doos
    4-SMD, No Lead
  • uitgang
    LVCMOS
  • Temperatuur
    -40°C ~ 105°C
  • montage Type
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte
    0.032" (0.80mm)
  • Functie
    Standby
  • Frequentie Stabiliteit (Totaal)
  • frequentie Stabiliteit
    ±20ppm
  • gedetailleerde beschrijving
    XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 4-SMD, No Lead
  • Current - Supply (Max)
    4.7mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    8.5µA
  • Base Resonator
    MEMS
  • Beschikbaar Frequentiebereik
    1MHz ~ 110MHz