Offerte aanvragen
Nederland
178517SIT3809AI-D-18SM-afbeeldingSiTime
SIT3809AI-D-18SM
  • Onderdeel nummer
    SIT3809AI-D-18SM
  • Beschrijving
    OSC PROG LVCMOS 1.8V 10PPM STBY
  • ECAD -model
  • Voltage - Levering
    1.8V
  • Type
    VCXO
  • Spread Spectrum Bandbreedte
  • Size / Dimension
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Serie
    SiT3809
  • ratings
  • programmeerbare Type
    Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    6-SMD, No Lead
  • uitgang
    LVCMOS, LVTTL
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C
  • montage Type
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte
    0.039" (1.00mm)
  • Functie
    Standby
  • Frequentie Stabiliteit (Totaal)
  • frequentie Stabiliteit
    ±10ppm
  • gedetailleerde beschrijving
    VCXO LVCMOS, LVTTL 80MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 6-SMD, No Lead
  • Current - Supply (Max)
    33mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10µA
  • Base Resonator
    MEMS
  • Beschikbaar Frequentiebereik
    80MHz ~ 220MHz