Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STTH1R02A
Offerte aanvragen
Nederland
2579934STTH1R02A-afbeeldingSTMicroelectronics
STTH1R02A
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
5+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    STTH1R02A
  • ECAD -model
  • Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als
    1V @ 1.5A
  • Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
    200V
  • Leverancier Device Pakket
    SMA
  • Snelheid
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Serie
  • Reverse Recovery Time (TRR)
    30ns
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Verpakking / doos
    DO-214AC, SMA
  • Andere namen
  • Bedrijfstemperatuur - aansluiting
    175°C (Max)
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    29 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • diode Type
    Standard
  • gedetailleerde beschrijving
    Diode Standard 200V 1.5A Surface Mount SMA
  • Current - Reverse Lekkage @ Vr
    3µA @ 200V
  • Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io)
    1.5A