Offerte aanvragen
Nederland
2837048STE70NM60-afbeeldingSTMicroelectronics
STE70NM60
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
100+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    STE70NM60
  • Beschrijving
    MOSFET N-CH 600V 70A ISOTOP
  • ECAD -model
  • VGS (th) (Max) @ Id
    5V @ 250µA
  • Vgs (Max)
    ±30V
  • Technologie
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Leverancier Device Pakket
    ISOTOP®
  • Serie
    MDmesh™
  • Rds On (Max) @ Id, VGS
    55 mOhm @ 30A, 10V
  • Vermogensverlies (Max)
    600W (Tc)
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    ISOTOP
  • Andere namen
  • Temperatuur
    150°C (TJ)
  • montage Type
    Chassis Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    42 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds
    7300pF @ 25V
  • Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs
    266nC @ 10V
  • FET Type
    N-Channel
  • FET Feature
  • Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan)
    10V
  • Drain naar de Bron Voltage (Vdss)
    600V
  • gedetailleerde beschrijving
    N-Channel 600V 70A (Tc) 600W (Tc) Chassis Mount ISOTOP®
  • Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C
    70A (Tc)