Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Thyristors - TRIACs > BTA12-800BWRG
Offerte aanvragen
Nederland
1688569BTA12-800BWRG-afbeeldingSTMicroelectronics
BTA12-800BWRG
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    BTA12-800BWRG
  • ECAD -model
  • Voltage - Off State
    800V
  • Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max)
    1.3V
  • triac Type
    Alternistor - Snubberless
  • Leverancier Device Pakket
    TO-220AB
  • Serie
    Snubberless™
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    TO-220-3
  • Andere namen
    BTA12800BWRG
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • montage Type
    Through Hole
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    23 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • gedetailleerde beschrijving
    TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 12A Through Hole TO-220AB
  • Current - On State (It (RMS)) (Max)
    12A
  • Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM)
    120A, 126A
  • Current - Hold (IH) (Max)
    50mA
  • Current - Gate Trigger (Igt) (Max)
    50mA