Huis > producten > Condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 450BXF47MGC18X20
Offerte aanvragen
Nederland
3092156450BXF47MGC18X20-afbeeldingRubycon
450BXF47MGC18X20
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
200+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    450BXF47MGC18X20
  • Beschrijving
    CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    450V
  • Tolerantie
    ±20%
  • Surface Mount Land Size
  • Size / Dimension
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Serie
    BXF
  • Rimpelstroom @ Lage frequentie
    468mA @ 120Hz
  • Rimpelstroom @ Hoge frequentie
    1.17A @ 100kHz
  • ratings
  • Polarisatie
    Polar
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Verpakking / doos
    Radial, Can
  • Temperatuur
    -25°C ~ 105°C
  • montage Type
    Through Hole
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    26 Weeks
  • Lifetime @ Temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Afstand tussen de draden
    0.295" (7.50mm)
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
  • gedetailleerde beschrijving
    47µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • Capaciteit
    47µF