Huis > producten > Condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > 35PX3300MEFC16X25
Offerte aanvragen
Nederland
163156335PX3300MEFC16X25-afbeeldingRubycon
35PX3300MEFC16X25
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
600+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    35PX3300MEFC16X25
  • Beschrijving
    CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    35V
  • Tolerantie
    ±20%
  • Surface Mount Land Size
  • Size / Dimension
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Serie
    PX
  • Rimpelstroom @ Lage frequentie
    1.68A @ 120Hz
  • Rimpelstroom @ Hoge frequentie
    1.932A @ 10kHz
  • ratings
  • Polarisatie
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    Radial, Can
  • Temperatuur
    -55°C ~ 105°C
  • montage Type
    Through Hole
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    33 Weeks
  • Lifetime @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Afstand tussen de draden
    0.295" (7.50mm)
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
  • gedetailleerde beschrijving
    3300µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • Capaciteit
    3300µF