Huis > producten > Weerstanden > Door gatweerstanden > UB3C-910RF1
Offerte aanvragen
Nederland
1014087UB3C-910RF1-afbeeldingRiedon
UB3C-910RF1
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
500+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    UB3C-910RF1
  • Beschrijving
    RES 910 OHM 3W 1% AXIAL
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±1%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±20ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    Axial
  • Size / Dimension
    0.157" Dia x 0.350" L (4.00mm x 8.90mm)
  • Serie
    UB
  • panel Mode
    910 Ohms
  • Vermogen (Watt)
    3W
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    Axial
  • Temperatuur
    -55°C ~ 250°C
  • Aantal Beëindiging
    2
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    9 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
  • Kenmerken
    Moisture Resistant, Pulse Withstanding
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    910 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound