Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > PMIC - Spanningsregelaars - Lineair > RT9020-28GU5
Offerte aanvragen
Nederland
6422867RT9020-28GU5-afbeeldingRichtek
RT9020-28GU5
  • Onderdeel nummer
    RT9020-28GU5
  • Beschrijving
    IC REG LINEAR 2.8V 500MA SC70-5
  • ECAD -model
  • Spanningsuitval (Max)
    0.4V @ 500mA
  • Spanning - Uitgang (Min / Vast)
    2.8V
  • Voltage - Output (Max)
  • Voltage - Input (Max)
    5.5V
  • Leverancier Device Pakket
    SC-70-5
  • Serie
  • Beschermingsfuncties
    Over Current, Over Temperature
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
  • PSRR
    55dB (10kHz)
  • Output Type
    Fixed
  • Uitgangsconfiguratie
    Positive
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C
  • Aantal Regulators
    1
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • gedetailleerde beschrijving
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 500mA SC-70-5
  • Actueel - Quiescent (Iq)
    50µA
  • Current - Output
    500mA