Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > RP15-4812SFW/P
Offerte aanvragen
Nederland
3572838RP15-4812SFW/P-afbeeldingRECOM Power
RP15-4812SFW/P
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
9+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    RP15-4812SFW/P
  • Beschrijving
    DC DC CONVERTER 12V 15W
  • ECAD -model
  • Voltage - Output 3
  • Voltage - Output 2
  • Voltage - Output 1
    12V
  • Voltage - Isolatie
    1.6kV
  • Voltage - Input (Min)
    18V
  • Voltage - Input (Max)
    75V
  • Type
    Isolated Module
  • Size / Dimension
    2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
  • Serie
    POWERLINE RP15-FW
  • Vermogen (Watt)
    15W
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    6-DIP Module
  • Andere namen
    RP154812SFW/P
  • Temperatuur
    -40°C ~ 75°C
  • Aantal uitgangen
    1
  • montage Type
    Through Hole
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    14 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kenmerken
    Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
  • doeltreffendheid
    85%
  • gedetailleerde beschrijving
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.25A 18V - 75V Input
  • Current - Output (Max)
    1.25A