Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > R2S-243.3/P-R
Offerte aanvragen
Nederland
40294R2S-243.3/P-R-afbeeldingRECOM Power
R2S-243.3/P-R
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
250+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    R2S-243.3/P-R
  • Beschrijving
    DC DC CONVERTER 3.3V 2W
  • ECAD -model
  • Voltage - Output 3
  • Voltage - Output 2
  • Voltage - Output 1
    3.3V
  • Voltage - Isolatie
    1kV
  • Voltage - Input (Min)
    21.6V
  • Voltage - Input (Max)
    26.4V
  • Type
    Isolated Module
  • Size / Dimension
    0.50" L x 0.42" W x 0.35" H (12.8mm x 10.7mm x 9.0mm)
  • Serie
    ECONOLINE R2S
  • Vermogen (Watt)
    2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    8-SMD Module, 5 Leads
  • Andere namen
    R2S243.3/PR
  • Temperatuur
    -40°C ~ 100°C
  • Aantal uitgangen
    1
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    16 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kenmerken
    SCP
  • doeltreffendheid
    75%
  • gedetailleerde beschrijving
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 21.6V - 26.4V Input
  • Current - Output (Max)
    606mA