Huis > producten > Weerstanden > Resistor Networks, Arrays > EXB-V8V911JV
Offerte aanvragen
Nederland
4285086EXB-V8V911JV-afbeeldingPanasonic
EXB-V8V911JV
Op voorraad
20000+
  • Onderdeel nummer
    EXB-V8V911JV
  • Beschrijving
    RES ARRAY 4 RES 910 OHM 1206
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±5%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±200ppm/°C
  • Size / Dimension
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Weerstand (Ohm)
    910
  • Vermogen per Element
    62.5mW
  • Andere namen
    EXBV8V911JV
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    13 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • gedetailleerde beschrijving
    910 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals