Huis > producten > Weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERJ-UP8F7683V
Offerte aanvragen
Nederland
ERJ-UP8F7683V
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
5000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    ERJ-UP8F7683V
  • Beschrijving
    1206 ANTI-SULFUR 0.66W, 1%, 768K
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±1%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±100ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    1206
  • Size / Dimension
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Serie
    ERJ
  • panel Mode
    768 kOhms
  • Vermogen (Watt)
    0.667W, 2/3W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    1206 (3216 Metric)
  • Andere namen
    ERJUP8F7683V
  • Temperatuur
    -55°C ~ 155°C
  • Aantal Beëindiging
    2
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Kenmerken
    Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    768 kOhms ±1% 0.667W, 2/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film