Huis > producten > Weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERJ-S1DF1202U
Offerte aanvragen
Nederland
6070498ERJ-S1DF1202U-afbeeldingPanasonic
ERJ-S1DF1202U
Op voorraad
5000+
  • Onderdeel nummer
    ERJ-S1DF1202U
  • Beschrijving
    RES SMD 12K OHM 1% 3/4W 2010
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±1%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±100ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    2010
  • Size / Dimension
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • panel Mode
    12 kOhms
  • Vermogen (Watt)
    0.75W, 3/4W
  • Verpakking / doos
    2010 (5025 Metric)
  • Andere namen
    ERJS1DF1202U
  • Temperatuur
    -55°C ~ 155°C
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Kenmerken
    Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    12 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film