Huis > producten > Weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERJ-PB6B7152V
Offerte aanvragen
Nederland
3262394ERJ-PB6B7152V-afbeeldingPanasonic
ERJ-PB6B7152V
Op voorraad
1+
  • Onderdeel nummer
    ERJ-PB6B7152V
  • Beschrijving
    RES SMD 71.5K OHM 0.1% 1/4W 0805
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±0.1%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±50ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    0805
  • Size / Dimension
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • panel Mode
    71.5 kOhms
  • Vermogen (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Verpakking / doos
    0805 (2012 Metric)
  • Andere namen
    P20806DKR
  • Temperatuur
    -55°C ~ 155°C
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Kenmerken
    Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    71.5 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film