Huis > producten > Weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERJ-P6WF2001V
Offerte aanvragen
Nederland
1905284ERJ-P6WF2001V-afbeeldingPanasonic
ERJ-P6WF2001V
Op voorraad
5000+
  • Onderdeel nummer
    ERJ-P6WF2001V
  • Beschrijving
    RES SMD 2K OHM 1% 1/2W 0805
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±1%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±200ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    0805
  • Size / Dimension
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • panel Mode
    2 kOhms
  • Vermogen (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • Verpakking / doos
    0805 (2012 Metric)
  • Andere namen
    ERJP6WF2001V
  • Temperatuur
    -55°C ~ 155°C
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.030" (0.75mm)
  • Kenmerken
    Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    2 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film