Huis > producten > Weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERJ-6ENF1962V
Offerte aanvragen
Nederland
2283067ERJ-6ENF1962V-afbeeldingPanasonic
ERJ-6ENF1962V
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
5000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    ERJ-6ENF1962V
  • Beschrijving
    RES SMD 19.6K OHM 1% 1/8W 0805
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±1%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±100ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    0805
  • Size / Dimension
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Serie
    ERJ
  • panel Mode
    19.6 kOhms
  • Vermogen (Watt)
    0.125W, 1/8W