Huis > producten > Weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERJ-2RKF3402X
Offerte aanvragen
Nederland
439240ERJ-2RKF3402X-afbeeldingPanasonic
ERJ-2RKF3402X
  • Onderdeel nummer
    ERJ-2RKF3402X
  • Beschrijving
    RES SMD 34K OHM 1% 1/10W 0402
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±1%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±100ppm/°C
  • Size / Dimension
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • panel Mode
    34 kOhms
  • Vermogen (Watt)
    0.1W, 1/10W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Andere namen
    ERJ2RKF3402X
    P34.0KLTR
  • Temperatuur
    -55°C ~ 155°C
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.016" (0.40mm)
  • gedetailleerde beschrijving
    34 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film