Huis > producten > Weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERJ-2RKF2202X
Offerte aanvragen
Nederland
3638417ERJ-2RKF2202X-afbeeldingPanasonic
ERJ-2RKF2202X
Op voorraad
10000+
  • Onderdeel nummer
    ERJ-2RKF2202X
  • Beschrijving
    RES SMD 22K OHM 1% 1/10W 0402
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±1%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±100ppm/°C
  • Size / Dimension
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • panel Mode
    22 kOhms
  • Vermogen (Watt)
    0.1W, 1/10W