Huis > producten > Weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERJ-2RKF1690X
Offerte aanvragen
Nederland
6109901ERJ-2RKF1690X-afbeeldingPanasonic
ERJ-2RKF1690X
  • Onderdeel nummer
    ERJ-2RKF1690X
  • Beschrijving
    RES SMD 169 OHM 1% 1/10W 0402
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±1%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±100ppm/°C
  • Size / Dimension
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • panel Mode
    169 Ohms
  • Vermogen (Watt)
    0.1W, 1/10W
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Andere namen
    ERJ-2RKF1690
    ERJ2RKF1690
    P169LCT
  • Temperatuur
    -55°C ~ 155°C
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.016" (0.40mm)
  • gedetailleerde beschrijving
    169 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film