Huis > producten > Weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERJ-2RKF1003X
Offerte aanvragen
Nederland
239582ERJ-2RKF1003X-afbeeldingPanasonic
ERJ-2RKF1003X
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    ERJ-2RKF1003X
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±1%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±100ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    0402
  • Size / Dimension
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Serie
    ERJ
  • panel Mode
    100 kOhms
  • Vermogen (Watt)
    0.1W, 1/10W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    0402 (1005 Metric)
  • Andere namen
    ERJ2RKF1003X
    P100KLTR
  • Temperatuur
    -55°C ~ 155°C
  • Aantal Beëindiging
    2
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.016" (0.40mm)
  • Kenmerken
    Automotive AEC-Q200
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    100 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film