Huis > producten > Weerstanden > Door gatweerstanden > ERG-2SJ361A
Offerte aanvragen
Nederland
5233072ERG-2SJ361A-afbeeldingPanasonic
ERG-2SJ361A
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
3000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    ERG-2SJ361A
  • Beschrijving
    RES 360 OHM 2W 5% AXIAL
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±5%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±350ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    Axial
  • Size / Dimension
    0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
  • Serie
    ERG
  • panel Mode
    360 Ohms
  • Vermogen (Watt)
    2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    Axial
  • Andere namen
    ERG2SJ361A
    P360W-2TR
  • Temperatuur
    -55°C ~ 235°C
  • Aantal Beëindiging
    2
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    16 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
  • Kenmerken
    Flame Proof, Safety
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    360 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film