Huis > producten > Weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERA-3EEB1431V
Offerte aanvragen
Nederland
ERA-3EEB1431V
  • Onderdeel nummer
    ERA-3EEB1431V
  • Beschrijving
    RESISTOR METAL FILM
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±0.1%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±25ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    0603
  • Size / Dimension
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Serie
    ERA-3E
  • panel Mode
    1.43 kOhms
  • Vermogen (Watt)
    0.1W, 1/10W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    0603 (1608 Metric)
  • Andere namen
    ERA3EEB1431V
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • Aantal Beëindiging
    2
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • Kenmerken
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    1.43 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film