Huis > producten > Weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > ERA-2HRB9310P
Offerte aanvragen
Nederland
ERA-2HRB9310P
  • Onderdeel nummer
    ERA-2HRB9310P
  • Beschrijving
    RES SMD 0.25% 1/16W 0402
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±0.1%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±10ppm/°C
  • Size / Dimension
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • panel Mode
    931 Ohms
  • Vermogen (Watt)
    0.063W, 1/16W
  • Andere namen
    ERA2HRB9310P
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.016" (0.40mm)
  • gedetailleerde beschrijving
    931 Ohms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film