Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ELJ-RE47NGF2
Offerte aanvragen
Nederland
6319066ELJ-RE47NGF2-afbeeldingPanasonic
ELJ-RE47NGF2
  • Onderdeel nummer
    ELJ-RE47NGF2
  • Beschrijving
    FIXED IND 47NH 250MA 950 MOHM
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS non-compliant
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Type
    Multilayer
  • Tolerantie
    ±2%
  • Leverancier Device Pakket
    0603 (1608 Metric)
  • Size / Dimension
    0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
  • afscherming
    Unshielded
  • Serie
    RE
  • ratings
  • Q @ Freq
    11 @ 100MHz
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Verpakking / doos
    0603 (1608 Metric)
  • Andere namen
    PCD1302CT
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiaal - Core
    Non-Magnetic
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Inductiefrequentie - test
    100MHz
  • Inductie
    47nH
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.032" (0.80mm)
  • Frequentie - Zelfresonantiefrequentie
    1.8GHz
  • gedetailleerde beschrijving
    47nH Unshielded Multilayer Inductor 250mA 950 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    950 mOhm Max
  • Huidige score
    250mA