Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ELJ-QF4N7ZF
Offerte aanvragen
Nederland
5939419ELJ-QF4N7ZF-afbeeldingPanasonic
ELJ-QF4N7ZF
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    ELJ-QF4N7ZF
  • Beschrijving
    FIXED IND 4.7NH 360MA 170 MOHM
  • ECAD -model
  • Type
    Multilayer
  • Tolerantie
    ±0.2nH
  • Leverancier Device Pakket
    0402 (1005 Metric)
  • Size / Dimension
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • afscherming
    Unshielded
  • Serie
    QF
  • ratings
  • Q @ Freq
    10 @ 100MHz
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Verpakking / doos
    0402 (1005 Metric)
  • Andere namen
    PCD2400DKR
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiaal - Core
    Ceramic
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Inductiefrequentie - test
    100MHz
  • Inductie
    4.7nH
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • Frequentie - Zelfresonantiefrequentie
    4.8GHz
  • gedetailleerde beschrijving
    4.7nH Unshielded Multilayer Inductor 360mA 170 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    170 mOhm Max
  • Huidige score
    360mA