Huis > producten > Condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ECO-S1CP103CA
Offerte aanvragen
Nederland
1137294ECO-S1CP103CA-afbeeldingPanasonic
ECO-S1CP103CA
  • Onderdeel nummer
    ECO-S1CP103CA
  • Beschrijving
    CAP ALUM 10000UF 20% 16V SNAP
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    16V
  • Tolerantie
    ±20%
  • Surface Mount Land Size
  • Size / Dimension
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Serie
    TS-UP
  • Rimpelstroom @ Lage frequentie
    3.78A @ 120Hz
  • Rimpelstroom @ Hoge frequentie
    4.347A @ 100kHz
  • ratings
  • Polarisatie
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    Radial, Can - Snap-In
  • Andere namen
    ECOS1CP103CA
    P6861
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C
  • montage Type
    Through Hole
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Lifetime @ Temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Afstand tussen de draden
    0.394" (10.00mm)
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    75 mOhm @ 120Hz
  • gedetailleerde beschrijving
    10000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 75 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
  • Capaciteit
    10000µF