Huis > producten > Condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > ECE-V1HA470P
Offerte aanvragen
Nederland
2513828ECE-V1HA470P-afbeeldingPanasonic
ECE-V1HA470P
  • Onderdeel nummer
    ECE-V1HA470P
  • Beschrijving
    CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS non-compliant
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    50V
  • Tolerantie
    ±20%
  • Surface Mount Land Size
    0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
  • Size / Dimension
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Serie
    VS
  • Rimpelstroom @ Lage frequentie
    130mA @ 120Hz
  • ratings
  • Polarisatie
    Polar
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Verpakking / doos
    Radial, Can - SMD
  • Andere namen
    ECE-V1HA470
    ECEV1HA470
    PCE2055CT
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Lifetime @ Temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Afstand tussen de draden
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.402" (10.20mm)
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
  • gedetailleerde beschrijving
    47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
  • Capaciteit
    47µF