Huis > producten > schakelaars > Snap Action, Limit Switches > AM51615C63N-A
Offerte aanvragen
Nederland
AM51615C63N-A
  • Onderdeel nummer
    AM51615C63N-A
  • Beschrijving
    SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 125V
  • ECAD -model
  • Nominale spanning - DC
    125V
  • Nominale spanning - AC
    125V
  • Klemtype
    Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
  • schakelfunctie
    On-Mom
  • Serie
    AM5
  • Release Force
    60gf
  • Pretravel
    0.063" (1.6mm)
  • Packaging
    Bulk
  • overtravel
    0.035" (0.9mm)
  • Temperatuur
    -25°C ~ 105°C
  • Bedrijfspositie
    0.815" (20.7mm)
  • Operating Force
    320gf
  • montage Type
    Chassis Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • mechanische Life
    10,000,000 Cycles
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Kenmerken
    Cadmium Free
  • elektrische Life
    100,000 Cycles
  • Differentiële Reizen
    0.020" (0.5mm)
  • Huidige score
    16A (AC), 600mA (DC)