Huis > producten > relays > Signal relais, tot 2 Amps > AGN200S12
Offerte aanvragen
Nederland
344392AGN200S12-afbeeldingPanasonic
AGN200S12
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    AGN200S12
  • Beschrijving
    RELAY TELECOM DPDT 1A 125V
  • ECAD -model
  • Turn On Spanning (Max)
    9 VDC
  • Turn Off Voltage (Min)
    1.2 VDC
  • Klemtype
    Gull Wing
  • switching Voltage
    125VAC, 110VDC - Max
  • Serie
    AGN
  • release Time
    4ms
  • Relaistype
    Telecom
  • Packaging
    Tube
  • Andere namen
    AGN200S12-ND
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C
  • opereren Time
    4ms
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    4 (72 Hours)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    16 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kenmerken
  • gedetailleerde beschrijving
    Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
  • Contact Rating (Current)
    1A
  • Contact Material
    Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
  • Contactformulier
    DPDT (2 Form C)
  • coil Voltage
    12VDC
  • coil Type
    Non Latching
  • coil Resistance
    1.03 kOhms
  • coil Vermogen
    140 mW
  • coil Current
    11.7mA