Huis > producten > Weerstanden > Door gatweerstanden > TA205PA3R00J
Offerte aanvragen
Nederland
4594517TA205PA3R00J-afbeeldingOhmite
TA205PA3R00J
  • Onderdeel nummer
    TA205PA3R00J
  • Beschrijving
    RES 3 OHM 5W 5% RADIAL
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS non-compliant
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±5%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±100ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    Powerchip®
  • Size / Dimension
    0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
  • Serie
    Power Chip® TA
  • panel Mode
    3 Ohms
  • Vermogen (Watt)
    5W
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    Radial
  • Temperatuur
    -55°C ~ 180°C
  • Aantal Beëindiging
    2
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    1.020" (25.91mm)
  • Kenmerken
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    3 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film